Poszukujesz godnego zaufania przedsiębiorstwa ukierunkowanego na sprzedaż blachy trudnościeralnej oraz elementów do wszelkich urządzeń? Dobrze trafiłeś! Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z naszych usług.

Nasza firma obecna na rynku od wielu lat niezmiennie utrzymuje nadzwyczajną jakość świadczonych usług.

Działalność gospodarcza funkcjonująca nieustannie już od roku 1990. Początkowo trudniła się w konstrukcjach stalowych obiektów religijnych jak i wytwórni przemysłowych. Upływ czasu sprawił, że zakres działalności firmy skierował się między innymi na zakłady kopalni odkrywkowych oraz podziemnych.

Punktem przełomowym był rok 2006, w którym to nawiązano dwuletnią współpracę z Hutą SSAB mającą swoją siedzibę w Szwecji. Zawiązanie w 2008 r. porozumienia partnerskiego między zakładami dało sposobność na bycie pierwszym w Polsce członkiem HARDOX WEARPARTS. Jesteśmy z tego bardzo dumni! Wzmożone zainteresowanie na najlepszej jakości blachy trudnościeralne wpłynęło na działalność firmy znanej teraz ze sprzedaży i obróbki blach Hardox.

Czym cechują się blachy Hardox?

Niewątpliwie stopem żelaza z węglem z którego są tworzone. Stalą którą uznaje się za najbardziej odporną na świecie, która poza niskim zużyciem jest także przyjemnym w obróbce tworzywem. Doskonale sprawdza się podczas spawania, cięcia, a także gięcia. Uważamy, że jedną z priorytetowych i najistotniejszych cech produktów Hardox jest ich wytrzymałość. Wysoka trwałość, a co za tym idzie odporność na ścieranie, jest gwarancją znacznie dłuższej żywotności elementów urządzeń które zostały wytworzone z blachy. Wydłużona żywotność maszyny ma zaś wpływ na zwiększoną efektywność pracy, gdyż sprawnie ograniczona ilość mankamentów nie stwarza zahamowań w trakcie wykonywania prac służbowych. Mniej usterek to zaś mniej niechcianych obciążeń finansowych wynikających z potrzeby naprawiania urządzeń. To jedynie przykłady zalet wynikających z bycia w posiadaniu części wykonanych z tak szczególnego materiału jakim jest stal trudnościeralna. Dla nas jest to najlepsze rozwiązanie.

Na ten moment nasza oferta trafia do dużej liczby odbiorców w całym kraju. 

Dla naszych klientów dostępne są między innymi blachy Hardox 400, Hardox 450, Hardox 500, Hardox 550, Hardox 600, posiadające odpowiednio zróżnicowane stopnie twardości stali.

Oprócz tego oferta bogata jest także w wysoce wytrzymałe blachy Hardox Extreme zaprojektowane do zadań specjalnych oraz blachy Hardox HiTemp zachowujące swoje właściwości w temperaturach 300-500°C. Wyposażane w najlepsze jakościowo produkty są kopalnie, jak również gałęzie gospodarki związane z budową dróg oraz recyklingiem. Dodatkowo blachy trudnościeralne z powodzeniem stosowane są przez nas do produkcji lemieszy. Zarówno właściciele firm korzystający z urządzeń wyposażonych w lemiesze, jak i rolnicy posiadający gospodarstwa rolne odnajdą u nas najlepsze elementy.

Nasze produkty to czyste poczucie bezpieczeństwa oraz pewność solidnie wypełnionych obowiązków bez niepotrzebnych barier. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą możesz odwiedzić nas w stacjonarnym punkcie, gdzie nasi wyspecjalizowani pracownicy wesprą w wyborze właściwego produktu. Z kompletną ofertą można zapoznać się także zaglądając na stronę internetową naszej firmy do czego serdecznie zachęcamy. Polecamy się do współpracy!