Nowy deweloper rozpoczął długo oczekiwaną budowę w Karkonoszach, pod nazwą Osiedle Dębowe. Oznacza to, że w sercu Kotliny Jeleniogórskiej powstaną nowe i atrakcyjne mieszkania. Jelenia Góra to znana miejscowość, która zlokalizowana jest w samym centrum gór. W rezultacie w Jeleniej Górze rozbudowuje się nowoczesne i estetyczne osiedle wielorodzinne. 

Położenie nowego osiedla zachwyca nowych inwestorów. W rzeczywistości jest to wyjątkowe miejsce, które cieszy się wielką popularnością. Mieszkania mają wspaniały widok na Jelenią Górę. Mieszkania z windą i balkonem, ulokowane są na zadbanym osiedlu.

Nowe mieszkania w Kotlinie Jeleniogórskiej tworzone są przez sprawdzonego inwestora Amrobud. Osiedle dębowe to wspaniała lokata na przyszłość. Arcyciekawa lokalizacja, bliskość zabudowy turystycznej i innowacyjne rozwiązania, to atuty tej inwestycji.

Jelenia Góra to piękna lokalizacja, ponieważ znajduje się tu mnóstwo punktów turystycznych, takich jak: pałace, uzdrowiska oraz teatry. Jednak w teraźniejszych czasach nabycie deweloperskiego mieszkania, jest bardziej intratny niż remont starej nieruchomości. Nowa budowa powstaje w pobliżu szkół, sklepów, komunikacji miejskiej, ale także w cichej okolicy.

W mieście funkcjonuje kilka akademii, co sprawia, że jest popyt na nieruchomości na wynajem. Jelenią Górę odwiedziło w ostatnich czasach miliony podróżników z Polski, którzy poszukują nocleg przez Booking.

Atrakcje Jeleniej Góry to wspaniały plac ratuszowy, stare baszty, punkty turystyczne i wielkie zaplecze restauracyjne. Atuty inwestycji to winda w budynku, piwnice lokatorskie, balkon w każdym apartamencie, miejsca postojowe i rozchwytywana lokalizacja. Kotlina Jeleniogórska to idealne miejsce na leśne spacery, turystyczną jazdę rowerem i odpoczynek w termach.

Nowe lokale są częściej wybierane przez młodych ludzi, ponieważ są w dobrej części miasta, są zaprojektowane przez projektantów i mają dużo zalet. Na deweloperskie mieszkania łatwiej otrzymać kredyt, dlatego tak szybko się sprzedają.