Poszukujesz najwyższej jakości węgla, ekogroszku albo drewna opałowego? Nasza oferta zawiera różnorodny wybór najwyższej jakości paliw stałych. Niezależnie czy będą one użyte przez Ciebie w celach gospodarczych, przemysłowych, czy technicznych zapoznaj się z nimi już dziś. Taka oferta od skład opału Jelenia Góra na ekogroszek Jelenia Góra już się nie powtórzy!

Doskonały węgiel Jelenia Góra – oferta idealna na zimę

Bezsprzecznie węgiel Jelenia Góra będący jednym z najpopularniejszych paliw jest opałem chętnie wybieranym przez Polaków. To produkt znany od wielu pokoleń, który zyskał wielu zwolenników jego stosowania. Oferta składu pozwoli Ci na znalezienie węgla w wielu formach dostosowanych do większości kotłów występujących na rynku. Także do Twojego kotła!

Najlepszej jakości węgiel opałowy dostępny jest zarówno w postaci:

  • drobnego miału węglowego,
  • kostki,
  • orzecha
  • ekogroszku.

Wybór zależy do Ciebie i Twojego kotła! Dlatego już dziś zapoznaj się z ofertą na węgiel opałowy.

Pellet czy ekogroszek Jelenia Góra – co wybrać?

Oprócz paliwa stałego w formie węgla, posiadamy w ofercie również drewno opałowe w tym też pellet. Czym on właściwe jest? Niczym innym jak granulatem powstałym z biomasy w wyniku sprasowania wszelkiego rodzaju odpadów drzewnych.
Najczęściej są to odpady pochodzące np. z tartaków lub stolarni. Tym właśnie różni się pellet od produktu jakim jest ekogroszek Jelenia Góra.

Produkcja pelletu ma ekologiczny charakter ze względu na fakt, że nie wykorzystuje w tym celu całych drzew, a tylko ich pozostałości wynikające z przemysłu rolnego lub leśnictwa. Wykorzystanie wszelkich odpadów pozostałych po obróbce drewna jest bardzo trafionym rozwiązaniem które korzystnie wpływa na nasz ekosystem.

Więcej informacji – skład opału Jelenia Góra

Jeżeli chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat węgla, ekogroszku lub pelletu skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci wyczerpujących informacji. Jesteś zaciekawiony naszą ofertą produktową? Nie zwlekaj, ponieważ ceny mogą zmienić się z dnia na dzień. Już dziś możesz odwiedzić nas w stacjonarnym punkcie handlowym w Jeleniej Górze, gdzie nasi pracownicy  pomogą w wyborze odpowiedniego surowca. Zapraszamy!