Masz w planie zorganizować wesele lub inne równie ważne przyjęcie okolicznościowe? Chciałbyś by wybrane miejsce było położone w pięknej okolicy, a obiekt był gotów spełnić Twoje najśmielsze oczekiwania? Jeżeli poszukujesz miejsca w kategorii sala weselna Jelenia Góra to dobrze trafiłeś!

Nowa Prowincja to znakomity wybór, który pozwoli stworzyć wspaniałe wspomnienia tych szczególnych dla Ciebie momentów. Leżąca w Krainie Wygasłych Wulkanów pełnej malowniczej przyrody i zadziwiających zakątków będzie wymarzonym miejscem, które na pewno w pozytywny sposób zaskoczy Twoich gości.

Wesele Jelenia Góra

Postaramy się, aby każda z zaplanowanych przez Państwa uroczystości, a zwłaszcza wesele Jelenia Góra – była czasem wyjątkowym i niezapomnianym. Bez względu na rodzaj przyjęcia jakim są Państwo zainteresowani, z całą radością pomożemy w zaplanowaniu najdrobniejszych jego szczegółów.

Uroczystość weselna w okolicach Jeleniej Góry, jubileusz, rocznica ślubu, przyjęcie komunijne, chrzciny, zjazd rodzinny, czy też każdy inny rodzaj przyjęcia, wszystkie one zorganizowane w Nowej Prowincji nabiorą unikatowego charakteru! 🙂 Nasz obiekt posiada kilka specjalnie zaadoptowanych miejsc, które już czekają abyśmy w jednym z nich urządzili Twoją imprezę.

Sala weselna w okolicach Jeleniej Góry

Pięknie urządzona sala weselna Jelenia Góra, która jest największym powierzchniowo pomieszczeniem do zorganizowania uroczystości najlepiej sprawdzi się w przypadku tych z udziałem większej ilości gości jak np. weselnych, urodzinowych, imprez firmowych lub bankietów. Oprócz tego dysponujemy również Salą Restauracyjną, a także niewielką Salą Kominkową, które będą najlepszym rozwiązaniem gdy mamy do czynienia z kameralnym spotkaniem w małym gronie. Do wyboru mają Państwo również możliwość organizacji swojego przyjęcia na świeżym powietrzu, gdzie czeka pięknie zagospodarowany ogród z różnymi udogodnieniami.

Całości tego atrakcyjnego miejsca jakim jest Nowa Prowincja dopełnia nasza niezawodna i ciągle uśmiechająca się obsługa, oraz przepyszna regionalna kuchnia. Ludzie którzy wykonują swoją pracę z pełną pasją i oddaniem z całą pewnością zadbają o wspaniałą atmosferę w trakcie trwania uroczystości.

Jeżeli marzy Ci się zorganizowanie przyjęcia z zachowaniem najwyższej jakości, przyjdź do nas oraz dowiedz się więcej. Czekamy na Ciebie. 🙂

Gdzie dokładnie nasz znajdziesz?

Chrośnica 41 58-508 Jelenia Góra
Wszelkie dodatkowe pytania prosimy kierować na adres recepcja@nowaprowincja.eu lub pod nr tel. +48 75 611 88 88